BandyLiigaUutiset
Bandyliigan otteluohjelma julkaistu
Bandyliigan otteluohjelma julkaistu jääpalloliiton sivuilla, ja se on seuraava:
2021
NRO | SARJA | PÄIVÄ | KENTTÄ | KOTI | AIKA | VIERAS |
1 | BL | 17.11 | Hänni | Kampparit | 18:30 | WP 35 |
5 | BL | 20.11 | Oulunkylä | Botnia | –:– | Kampparit |
4 | BL | Amiko Areena | Narukerä | 15:00 | JPS | |
3 | BL | Oulu | OLS | 15:00 | Akilles | |
2 | BL | Kisapuisto | Veiterä | 16:00 | HIFK | |
7 | BL | 21.11 | Kallio | HIFK | –:– | JPS |
8 | BL | Kisapuisto | Veiterä | 13:00 | Botnia | |
6 | BL | Kämäri | WP 35 | 16:00 | Akilles | |
10 | BL | 26.11 | Kämäri | WP 35 | 19:00 | Veiterä |
9 | BL | Pallokenttä | Akilles | 19:00 | Botnia | |
11 | BL | Viitaniemi | JPS | 19:00 | HIFK | |
13 | BL | 27.11 | Viitaniemi | JPS | 15:00 | OLS |
12 | BL | Kisapuisto | Veiterä | 16:00 | Narukerä | |
14 | BL | 28.11 | Oulunkylä | Botnia | –:– | HIFK |
15 | BL | Hänni | Kampparit | 13:00 | Narukerä | |
16 | BL | Pallokenttä | Akilles | 13:00 | OLS | |
17 | BL | 3.12 | Viitaniemi | JPS | 19:00 | WP 35 |
20 | BL | 4.12 | Amiko Areena | Narukerä | 15:00 | HIFK |
19 | BL | Oulu | OLS | 15:00 | Kampparit | |
18 | BL | Viitaniemi | JPS | 15:00 | Veiterä | |
22 | BL | 5.12 | Amiko Areena | Narukerä | 13:00 | Akilles |
21 | BL | Oulu | OLS | 13:00 | Veiterä | |
23 | BL | 6.12 | Oulunkylä | Botnia | –:– | WP 35 |
24 | BL | 10.12 | Pallokenttä | Akilles | 19:00 | HIFK |
28 | BL | 11.12 | Hänni | Kampparit | 15:00 | Botnia |
26 | BL | Viitaniemi | JPS | 15:00 | Narukerä | |
25 | BL | Kämäri | WP 35 | 16:00 | OLS | |
27 | BL | Kisapuisto | Veiterä | 16:00 | Akilles | |
31 | BL | 12.12 | Kallio | HIFK | –:– | Kampparit |
29 | BL | Oulunkylä | Botnia | –:– | OLS | |
30 | BL | Kämäri | WP 35 | 13:00 | Narukerä | |
33 | BL | 17.12 | Kisapuisto | Veiterä | 18:30 | WP 35 |
32 | BL | Pallokenttä | Akilles | 19:00 | Kampparit | |
36 | BL | 18.12 | Oulunkylä | Botnia | –:– | Veiterä |
35 | BL | Kämäri | WP 35 | 15:00 | HIFK | |
34 | BL | Oulu | OLS | 15:00 | JPS | |
37 | BL | 19.12 | Oulu | OLS | 13:00 | Narukerä |
38 | BL | Hänni | Kampparit | 15:00 | HIFK | |
40 | BL | 26.12 | Kallio | HIFK | –:– | Botnia |
41 | BL | Kisapuisto | Veiterä | 13:00 | Kampparit | |
42 | BL | Kämäri | WP 35 | 15:00 | JPS | |
39 | BL | Pallokenttä | Akilles | 15:00 | Narukerä | |
43 | BL | 29.12 | Amiko Areena | Narukerä | 19:00 | Kampparit |
2022
44 | BL | 2.1 | Oulu | OLS | 13:00 | HIFK |
47 | BL | Pallokenttä | Akilles | 13:00 | WP 35 | |
46 | BL | Hänni | Kampparit | 15:00 | Veiterä | |
45 | BL | Viitaniemi | JPS | 15:00 | Botnia | |
51 | BL | 8.1 | Kallio | HIFK | –:– | Akilles |
50 | BL | Oulunkylä | Botnia | –:– | JPS | |
49 | BL | Amiko Areena | Narukerä | 15:00 | WP 35 | |
48 | BL | Hänni | Kampparit | 16:00 | OLS | |
53 | BL | 9.1 | Kallio | HIFK | –:– | WP 35 |
55 | BL | Amiko Areena | Narukerä | 13:00 | Botnia | |
52 | BL | Kisapuisto | Veiterä | 13:00 | OLS | |
54 | BL | Pallokenttä | Akilles | 13:00 | JPS | |
56 | BL | 12.1 | Hänni | Kampparit | 18:30 | Akilles |
57 | BL | 14.1 | Kisapuisto | Veiterä | 18:30 | JPS |
61 | BL | 15.1 | Kallio | HIFK | –:– | Veiterä |
60 | BL | Kämäri | WP 35 | 15:00 | Botnia | |
59 | BL | Viitaniemi | JPS | 15:00 | Kampparit | |
58 | BL | Amiko Areena | Narukerä | 16:00 | OLS | |
62 | BL | 16.1 | Kallio | HIFK | –:– | OLS |
63 | BL | Oulunkylä | Botnia | –:– | Narukerä | |
64 | BL | 26.1 | Oulunkylä | Botnia | –:– | Akilles |
67 | BL | 29.1 | Kallio | HIFK | –:– | Narukerä |
68 | BL | Hänni | Kampparit | 14:00 | JPS | |
65 | BL | Oulu | OLS | 15:00 | WP 35 | |
66 | BL | Pallokenttä | Akilles | 16:00 | Veiterä | |
70 | BL | 30.1 | Amiko Areena | narukerä | 13:00 | Veiterä |
69 | BL | Oulu | OLS | 13:00 | Botnia | |
71 | BL | Kämäri | WP 35 | 15:00 | Kampparit | |
72 | BL | Viitaniemi | JPS | 15:00 | Akilles |
Tämän jälkeen jatko-ottelut