Bandyliigan otteluohjelma julkaistu

    Bandyliigan otteluohjelma julkaistu jääpalloliiton sivuilla, ja se on seuraava:

    2021

    NROSARJAPÄIVÄKENTTÄKOTIAIKAVIERAS
    1BL 17.11 Hänni Kampparit 18:30 WP 35
    5BL 20.11 Oulunkylä Botnia –:– Kampparit
    4BL Amiko Areena Narukerä 15:00 JPS
    3BL Oulu OLS 15:00 Akilles
    2 BL Kisapuisto Veiterä 16:00 HIFK
    7 BL 21.11 Kallio HIFK –:– JPS
    8 BL Kisapuisto Veiterä 13:00 Botnia
    6 BL Kämäri WP 35 16:00 Akilles
    10 BL 26.11 Kämäri WP 35 19:00 Veiterä
    9 BL Pallokenttä Akilles 19:00 Botnia
    11 BL Viitaniemi JPS 19:00 HIFK
    13BL 27.11 Viitaniemi JPS 15:00 OLS
    12 BL Kisapuisto Veiterä 16:00 Narukerä
    14 BL 28.11 Oulunkylä Botnia –:– HIFK
    15 BL Hänni Kampparit 13:00 Narukerä
    16 BL Pallokenttä Akilles 13:00 OLS
    17 BL 3.12 Viitaniemi JPS 19:00 WP 35
    20 BL 4.12 Amiko Areena Narukerä 15:00 HIFK
    19 BL Oulu OLS 15:00 Kampparit
    18 BL Viitaniemi JPS 15:00 Veiterä
    22 BL 5.12 Amiko Areena Narukerä 13:00 Akilles
    21 BL Oulu OLS 13:00 Veiterä
    23 BL 6.12 Oulunkylä Botnia –:– WP 35
    24 BL 10.12 Pallokenttä Akilles 19:00 HIFK
    28 BL 11.12 Hänni Kampparit 15:00 Botnia
    26 BL Viitaniemi JPS 15:00 Narukerä
    25 BL Kämäri WP 35 16:00 OLS
    27 BL Kisapuisto Veiterä 16:00 Akilles
    31 BL 12.12 Kallio HIFK –:– Kampparit
    29 BL Oulunkylä Botnia –:– OLS
    30 BL Kämäri WP 35 13:00 Narukerä
    33 BL 17.12 Kisapuisto Veiterä 18:30 WP 35
    32 BL Pallokenttä Akilles 19:00 Kampparit
    36 BL 18.12 Oulunkylä Botnia –:– Veiterä
    35 BL Kämäri WP 35 15:00 HIFK
    34 BL Oulu OLS 15:00 JPS
    37 BL 19.12 Oulu OLS 13:00 Narukerä
    38 BL Hänni Kampparit 15:00 HIFK
    40 BL 26.12 Kallio HIFK –:– Botnia
    41 BL Kisapuisto Veiterä 13:00 Kampparit
    42 BLKämäriWP 35 15:00 JPS
    39 BLPallokenttäAkilles 15:00 Narukerä
    43 BL 29.12 Amiko AreenaNarukerä 19:00 Kampparit

    2022

    44BL 2.1 Oulu OLS 13:00 HIFK
    47BL Pallokenttä Akilles 13:00 WP 35
    46BL Hänni Kampparit 15:00 Veiterä
    45BL Viitaniemi JPS 15:00 Botnia
    51BL 8.1 KallioHIFK –:– Akilles
    50BL OulunkyläBotnia –:– JPS
    49BL Amiko AreenaNarukerä 15:00 WP 35
    48BL Hänni Kampparit 16:00 OLS
    53BL 9.1 KallioHIFK –:– WP 35
    55BL Amiko AreenaNarukerä 13:00 Botnia
    52BL Kisapuisto Veiterä 13:00 OLS
    54BL PallokenttäAkilles 13:00 JPS
    56BL 12.1 Hänni Kampparit 18:30 Akilles
    57BL 14.1 Kisapuisto Veiterä 18:30 JPS
    61BL 15.1 Kallio HIFK –:– Veiterä
    60BL Kämäri WP 35 15:00 Botnia
    59BL Viitaniemi JPS 15:00 Kampparit
    58BL Amiko AreenaNarukerä 16:00 OLS
    62BL 16.1 Kallio HIFK –:– OLS
    63BL OulunkyläBotnia –:– Narukerä
    64BL 26.1 OulunkyläBotnia –:– Akilles
    67BL 29.1 Kallio HIFK –:– Narukerä
    68BLHänni Kampparit 14:00JPS
    65BL OuluOLS 15:00 WP 35
    66BLPallokenttäAkilles 16:00 Veiterä
    70BL 30.1 Amiko Areenanarukerä 13:00 Veiterä
    69BL OuluOLS 13:00 Botnia
    71BL Kämäri WP 35 15:00 Kampparit
    72BL Viitaniemi JPS 15:00 Akilles

    Tämän jälkeen jatko-ottelut

    Leave a Reply