WARKAUDEN PALLO 35

    Warkauden Pallo 35, WP 35 Kaupunki: Varkaus Perustamisvuosi: 1935 WP 35 ry, BL yhteyshenkilö Ilkka Hoffrén, Lukkarinkatu 31 D, 78400 Varkaus, 040 555 71 58 ilkka.hoffren(at)aft-global.com...

    PORVOON AKILLES

    Porvoon Akilles, Akilles Kaupunki: Porvoo Perustamisvuosi: 1902     Jari Kettunen, Ritarinkaari, 06100 Porvoo, 040 5141133, jari.kettunen@porvoo.fi Puheenjohtaja: Jari Kettunen Kotikenttä: Porvoon Pallokenttä, Lukiokatu 22, Porvoo...

    PORIN NARUKERÄ

    Porin Narukerä, Narukerä Kaupunki: Pori Perustamisvuosi: 1965 Puheenjohtaja, Kimmo Aho Kimmo Aho, Kettulantie 8, 29100 Luvia, puh 040 721 3688, kimmo.aho(at)terveystalo.com Kotikenttä: Porin tekojäärata, Pori...

    OULUN LUISTINSEURA

    Oulun Luistinseura, OLS Kaupunki: Oulu Perustamisvuosi: 1880   Seurajohtaja: Samuli Niskanen, Rommakkokatu 30, 90120 Oulu, 0400 680 555, samuli.niskanen(at)ols.fi OLS-jääpallo, Rommakkokatu 30, 90120 Oulu, 0400 680...

    JYVÄSKYLÄN SEUDUN PALLOSEURA

    Jyväskylän Seudun Palloseura, JPS Kaupunki: Jyväskylä Perustamisvuosi: 1962 Puheenjohtaja: Pertti Helin, Kiramo 5 A 3, 40100 Jyväskylä, 0500 547 747, pertti.helin[at]phrak.fi Kotikenttä: Viitaniemen Liikuntapuisto, Kisakatu 18,...

    MIKKELIN KAMPPARIT

    Mikkelin Kampparit, Kampparit Kaupunki: Mikkeli Perustamisvuosi: 1972 Kampparit toimisto, Kimmo Huotelin, Nuijamiestenkatu 21, 50100 Mikkeli, 0440 176 333, kimmo.huotelin@kampparit.fi. Puheenjohtaja: Eero Tikanoja, Siikasalmentie 35, 50100 Mikkeli...

    LAPPEENRANNAN VEITERÄ

    Lappeenrannan Veiterä, Veiterä Kaupunki: Lappeenranta Perustamisvuosi: 1950 Puheenjohtaja: Martti Tepponen, Harjulankuja 7, 49510 Husula, 044 053 3575, martti.tepponen@disas.fi Kotikenttä: Kisapuiston tekojäärata, Kisakatu 9, 53200 Lappeenranta 05...

    BOTNIA 69 HELSINKI

    Botnia 69, Helsinki Kaupunki: Helsinki Perustamisvuosi: 1969   Botnia 69 ry co Vesa Peräjärvi, Sysimiehentie 53 bB, 00670 Helsinki Puheenjohtaja: Vesa Peräjärvi 050 4689 850 edustus@botniabandy.fi Kotikenttä:...

    HELSINGFORS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA

    HELSINGFORS IDROTTSFÖRENINGEN KAMRATERNA, HIFK Kaupunki: Helsinki Perustamisvuosi: 1897 Kauko Rautiainen, Jollaksentie 62 A3, 00850 Helsinki, 050-554 4792, hifk(at)hifk-bandy.fi Kotikenttä: Kallion kenttä, Helsinginkatu 23, Helsinki 09 3103...

    Saku Herranen

      “Ouka”, ikä: 23, Pelipaikka: Maalivahti Ammatti: Rakennusmies, SM-mitalit: 2 hopea, Suomen Cup: 1 hopea Motto: Hyppää sisältöön!...